Whiskas Kedi Maması??

SBKart2207

Nasıl bir mama ben kullanmıyorum arkadaşım kullanıyor

8 CEVAP

bademthecatt

İyi bir mama değil onun yerine bonacibo alabilirsiniz veya orta halli mamalardan matisse,brit care,profine,golosi alabilirsiniz

whiskası 1 kere olsun öven görmedim açıkcası kim kullanıyorda bu marka yıllardır hala market raflarında?

poughkeepsie

Benim kedimin eski sahibi de hep whiskas vermişti zor değiştik valla başka mama yetmiyordu ikisini karıştıra karıştıra verdim bi ay boyunca anca öyle diğerine alıştı. Çok kötü bi mama değil ama iyi de değil yani. Böbreklere zarar vermesi tuz oranından dolayı yanlış değilsem. Çok acil bi durum olmadığı sürece vermemeniz en iyisi

hayvansever_

Wiskash iyi bir mama değil onun yerine bonacibo kullanıp yaş mamayla et desteklemek çok daha mantıklı. Ayrıca wiskash hayvan deneyi yapan bir marka.

bademthecatt

Bilinçsiz birşey araştırmayıp kullanan hala çok insan var malesef hatta en iyi marka olarak bilen bile gördüm.

Catlovely

Bonacibo yu yanında takviye et tavuk balık vererek kullanabilirsiniz. Wiskash ın böbrek sorunlarına yol açtığını biliyorum.

Fatmaduven

Önermem köt

Fatmaduven

  • önermem kötü bir mama