Kedilerimin İlişkisi

Phoibos

Burada sıklıkla kedilerimin ilişkisiyle ilgili sorular soruyorum. Küçük kedim bize geleli 2 hafta oldu artık. Gün içinde birkaç defa dışında onları bir araya getirmiyordum bugün yine bir araya getirdim. İlk defa büyük olan üstüne atlayıp sarmak yerine küçük olan ona pati atmaya çalışırken geri çekildi. Acaba alışmaya başladılar diyebilir miyiz? Hoş küçük olan kovalamayı uzatınca gene üstüne çıktı orası ayrı.

23 CEVAP

Yalnız sizin küçükten iyi judocu olur, teknikleri baya kuvvetli. :’)

Bence ikisinin de hareketleri aşırı haşin değil, bir sorun olacağını zannetmiyorum.

poughkeepsie

ANNEM BENİM O MİNİK GÖTÜNÜ YİCEM YAVRU OLANIN NASI SAVUNMAYA ÇALIŞIYO KENDİNİ MFFLWŞFKSŞV
Bana da oyun gibi geldi ama bence zamanla bunu da bırakırlar daha çok alışırlar birbirlerine. Benim sitedeki kediler yavruları resmen dövüyolae valla onların yanında bu ikisi kardeş kardeş geçiniyo resmen

Phoibos

Ah ya şuan ki halleri ne tatlı olmuş sizinkilerin. Yani evet asla ses çıkarmıyorlar hırçınca hani sadece biri 3.5 kilo birisi 1 kilo bir tık o ürkütüyor

Phoibos

Ah ya ne tatlı yerim bunları.Videolu gösterince bi tık içim rahatladı.

ZehraBulutt

Phoibos oyun oynuyorlar, hem de söylendiği gibi hardcore bile değil bildiğimiz normal oyun. Korkmana hic gerek yok, müdahale de etme. Benimkileri görseydin kalp krizinden giderdin herhalde, becerebilirsem yükleyeceğim.

ZehraBulutt

Videolarda kediniz kesinlikle sinirli değil, sadece yavruyu merak ediyor ve onu tanımaya çalışıyor.

ZehraBulutt

Hehe her zaman öyle değiller valla yine dövüştükleri oluyor, tüyler havada uçuyor.

Benim biri 5,5 kilo, biri 1 kiloydu. Ve benim büyük kedim çok agresif ona rağmen hiçbir şey olmadı ufaklığa.