Kedi Sahiplendirme

bbeyzvv

4 yavrum var ve 1 ay sonra sahiplendireceğim ama ilandan yazan çoğu kişi güvenilir gelmiyor masraf konusunds özellikle arkadaşım petshop ve sahşplendirme yapıyor o da sözleşmeyle yapıyor fakat o benim gibi takip yapmıyor durum bilgisi almıyor güvenilir kişilere veriyor güvenmediğine vermiyor (ticari amaçla değil yani) bana verirsen 1 haftada hepsine güzel yuva bulurum dedi ama çok arada kaldım sizce ne yapmalıyım güvenilir yerde de olsalar haber alamamak içime sinmedi pek (sütten kesildikleri zaman için diyorum kesilmeden vermem)

10 CEVAP

ZehraBulutt

Bence kendiniz sahiplendirin sözleşme ve takip şartıyla. Tercihen daha önce hayvan bakmış, küçük çocugu olmayan kişilere. Camlara sineklik ve kısırlaştırma şartı da koyun mutlaka. Kolay gelsin sahiplendirme çok zor iş, insan kimseye güvenemiyor.

bbeyzvv

ya işte dediğim petshop da iyi kişilere veriyor da olay takip şartı koşmaması o yüzden ona vermek istemiyorum ama bulamazsam sahip mecbur vericem galiba çevremde hemen hemen herkesin kedisi var zaten yakın çevreye de veremiyorum ne yapacağımı şaşırdım

Zeke

Buraya da fotoğraf atın lütfen:)) bizde 3 tane var, komşumuzda 3 tane var, ama yavru kedilere aşığım hepsini görmek istiyorum:D

ZehraBulutt

Sizin kedilere takip şartı koysa olmaz mı petshop sahibi, sizin iletişim bilgilerinizi verir siz takip edersiniz yine. Çevrenizde tek kedisi olanları ikinci kediye razı etmeye de çalışabilirsiniz, sürekli yavruların sevimli videolarını falan atın onlara :)

bbeyzvv

çok deneyeceğim her yolu umarım olur

bbeyzvv

ilanda fotoğraflar var buraya nasıl yüklicem bilmiyorum çok güzeller :(

bbeyzvv

Ayyyy o siyah gobusluyu yicem cok tatlilarrrrrr :((((

bbeyzvv

çok belalar ama daha önce de bebek kedi baktım hiç böyle enerjik değillerdi valla