Yetişkin Mama Ve Kısır Mama

Mirabademci

Kedim şu an hamile ama doğurduktan sonra kısırlaştırıcam. Kısırlaştırdıktan sonra illa kısır mamamı yemesi lazım ? Sürekli aynı mamayı yiye yiye sıkılmaz mı ?
Yetişkin mama ve kısır mama alıp farklı farklı kullansam ne gibi zararı olur

2 CEVAP

Yetişkinkende sadece yetiskin yiye yiye sikilirdi o zaman :DDD tatlari atomaya gore degisir kisir veya yavru olusuna gore degil. Kediniz disiymis, disi kedilerde fazla kilo sorunu yoksa kisir mama sart degil. Sadece erkeklerde sart. Karisik da verebilirsiniz nasil tercih ederseniz o sekilde verebilirsiniz.

bademthecatt

Kısır kediler için kısırlaştırılmış mama kullanmak gerekiyor kısır kediler daha çok kilo almaya meyilli kısır mamalar kilo kontrolü sağlıyor yağ oranları düşük o yüzden kısır mama kullanmalısınız hep aynı mamayı verirseniz sıkılır ama birçok markanın tavuklu balıklı kuzulu gibi kısır mama çeşitleri var değiştirerek kullanırsınız.