Yavru Cins Kediler İçin Mama Önerileri

ziyaslck64

sizin kullandığınız önerdiğiniz bir ürün varmıdır ?

5 CEVAP

Bulutcemre

Cins kedilerde diğer kedilerin yediği kaliteli mamalardan yiyebilir.Özellikle belirtmeye gerek yok. Her şey soru filtresinde var.Tabi özel bir durumu (hastalık vs.) varsa bilemem

Faytekin

Yavru cins kedi mamaları var özel ,petshopa söyleyin onlar verir size ,markası yavru cins kedi maması.

poughkeepsie

Cins kediler için ayrı özel mamalara gerek yok bütün kediler aynı mamalardan tüketir sadece scottish fold gibi hastalıklı olan bi kediniz varsa veteriner tavsiyesi ile takviye uygulayabilirsiniz

Naruto88

Nd kitten tavsiye ederim, iki aydır kullanıyorum, memnunum. Ama bol bol yaş mama kullanın

ND kitten kullanabilirsiniz icerigi cok iyi. Haftada 2-3 kez de yas mama verirseniz daha iyi olur.