Kedim Yavrularını Bırakıp Kaçtı Geri Gelir Mi?

Ormanda yaşıyoruz ve baktığımız bir kedimiz var doğurmak üzereyken eve aldık. 3hafta önce doğurdu 3yavru kedimiz oldu. Kedimizin dışarıda tuvalet alışkanlığı olduğu ve hep dışarıda olduğu için bir önceki gece çıktı ve akşam 7de geldi. Kızgınlığa girmiş tekrar. Yavrulara bakması için evden çıkarmama kararı aldık ama malesef bugun kapı aralığında beklemiş eve girerken kaçtı ve hala gelmedi. Başına böyle bir olay gelen var mı ne yapabilirim ve en önemlisi sizce geri döner mi

1 CEVAP

Anonymus552223

Gelebilir. Geri donerse hemen kisirlastirin, bebeklere de yavru kediler icin özel suttozu vermeniz gerekiyo. Sut vermeyin ishal olur.