Isim Önerirseniz Cok Seviniriz.

Bu minige uygun isim arıyoruz cinsiyeti erkek. Evde latte diye de bir abisi var. Onerilerinizi bekliyoruz :)

18 CEVAP

Bulutcemre

Ben beğendiğim isimleri kağıtlara yazıp oğluşumun önüne atmıştım patisiyle dokunduğu ismi olmuştu. Böylece kendi ismini birlikte seçmiştik

blue_hpood

ares bence çok güzel, ben kedimi genç sahiplendim o yüzden verememiştim bu ismi:)

MaxAndMe

Çok tatlı. Köpük olabilir belki, kahvenin köpüğü :)

milasmom

Aklıma Mocha(Moka) geldi, kahve çeşitleri uyumlu olabilir

suleren

Şeker, yaman, inci, fındık, boncuk, lokum, kadife, ceviz
Aklıma gelen bunlar:) güzel sağlıklı bi ömrü olsun minnoşun

suleren

Bulut da çok güzel bu arada:)

hayvansever_

MaxAndMe hahaha çok güzel fikirmiş ben lokum diyicektim tıpkı bizimki gibi buda bembeyaz. ama köpük daha güzel lattenin köpüğü olur hem :D

@Fatmaduven bizim pisimiz erkek sizin dedikleriniz daha cok dişilere gore yinede tesekkur ederiz :)

firuze199

sütlaç geldi aklıma :)

mavi :)

Zeke

Yaaa çok fena Haydar diyesim geldi:D
Ama bana bakmayın, kedilerime garip isimler vermekle ünlüyümdür:D

Denizberkan01

Bence waffle olsun latteyle güzel gidebilir :d

#güncel

Fatmaduven

  • mila

  • mia

  • luna

  • maya

  • zeytin
    Klasik olanlar

Fatmaduven

  • mila

  • mia

  • luna

  • maya

  • zeytin
    Klasik olanlar