Kedim Çok Mama Seçiyor

iremceku

ilk günden beri felicia kullanıyorum, araya bi proplan sıkıştırdım sevmedi feliciaya devam ettim. her çeşitini denedim balık tavuk sığır eti. az önce buranın bana yolladığı dostluk maması vardı yasaktan dolayı dışarı çıkıp koyamamıştım çocuklara. denemek için yicek mi acaba diye ondan çok az verdim markası jungle. afiyetle yedi çok şaşırdım. bu kedi ne istiyo ben anlamadım ki sürekli nd mama alamam öğrenciyim böyle ucuz mamalar da vermek istemiyorum nasıl bulucam sevdiği mamayı? bi öneriniz var mı? ben afiyetle yesin istiyorum tabağı doluyken bana miyavlamasın, veya mamasını patileyip dökmesin mesela zar zor yiyor bu sevmediği anlamına geliyo bence

9 CEVAP

Alaracatlover

Felicia vermeye devam edebilirsiniz sadece haftalık et veya ıslak mama takviyesi yapsanız yeter:)

Kediduman

Benim kedim de böyle malesef sokak kedileri için aldığım mamaları severek yiyor ama onun için aldıklarımı o iştahla yemiyor bu dujrm beni sinirlendiriyor. 2 haftadır pro plan ile beraber yaş mama karıştırarak veriyorum daha iyi yiyor. Arada sadece yaş mama veriyorum sanırm sizinde kediniz daha yavru siz de bunu yapabilirsiniz. Mama konusunda marka öneremem ama önerecek olan arkadaşlar olur. Zaten suanki maması bitince britcareye geçeceğiz. Belki siz de deneyebiliriz orta kalitede güzel mama

Ceydayyavuzz

Purina one var, uygun fiyatli,kaliteli. Sevebilir bi deneyin.

Ceydayyavuzz

Ya da jungle ve normal mamanizi karistirip da verebilirsiniz bu da bir seçenek. Ben aldigim ama begenmedigi odul mamalarini hep normal mamasina karistirip veriyorum. Fark etmeden yiyor. Benimki sisko gerci:)

Benimde 2 kedim var birisi sizin ki gibi aşırı aşırı seçici bir kedi sadece acana almadım şimdiye kadar onun dışında çoğu mamayı denedim şuan 1.5 yaşında erkek kısır bir kedi fakat hala proplan yavru maması yiyiyor proplanın diğer mamalarını da yemiyor şuan ND ile proplanı karıştırarak veriyorum ilk başlarda mızıklanıyordu :) sonra mecbur kalınca yedi

Fatmaduven

Kedime N&D veriyordum sokak kedileri için jungle almıştım . Kedime bi sınav yapayım dedim . N&D ile jungle yi tabaklara koydum peki hangisine gitti **jungleye çok şaşırmıştım.

iremceku

jungle biraz tuzlu bi mamaymış kediler daha çok seviyomuş ama sağlık açısından tavsiye etmiyolar tabi. fast food gibi düşünebiliriz bunu ???? tadını daha çok seviyorlar ama sağlıklı değil.. bakalım deneye deneye bulucaz sevdiğini

iremceku

jungle biraz tuzlu bi mamaymış kediler daha çok seviyomuş ama sağlık açısından tavsiye etmiyolar tabi. fast food gibi düşünebiliriz bunu ???? tadını daha çok seviyorlar ama sağlıklı değil.. bakalım deneye deneye bulucaz sevdiğini

Fatmaduven

Yumurcağın niye beyendiği ortaya çıktı.