Kedi Neden Bu Kadar Kendini Sevdiriyor

Simgebykl

Merhaba kaldığım farklı şehirdeki öğrenci yurdunda bir kedi var kedi sürekli kendini sevdiriyor kapıdan çıktığınız anda ayaklarınıza sürtünüyor sizi bırakmıyor içeri gireseniz öyle bir kedi. Oturdugunuz anda sizin üzerinize geliyor erkek bir kedi herkese böyle. Sahiplenecektim fakat orada evde oturmadığım için sahiplenemedim. Bunun nedeni kızışması mıdır acaba çünkü bazen kaşınma hastalığının olduğunu bile düşündüm kendini her yere sürtüyor

9 CEVAP

Zeke

@Ecerana ahdjshshshshsjs yok bu benim tavşanla çiftleştirilmiş kedimin yavrusu shdjdjdjd
Dimi ya bayaa sinir bozucu o yüzden bunu seçtim ♥︎

Zeke

Smokin mi?
Birisi dışarı atmış demek ki:( veya evden kaçmış:(
Ev kedisidir büyük ihtimalle. O sebepten sırnaşıyordur.

Zeke

Bahsettiğiniz kediş tortoiseshell yazınca çıkan kediye benziyorsa onların huyu öyle oluyor:D

Ecerana

zeke bişey dicem profil fotoğrafınız da ki tavşanın yüzü ile oynanmış dimi İnternetten filan mı buldunuz. resmen tavşana kedi suratı konmuş sinirim bozuldu :D

poughkeepsie

Cevap sorunun içinde gizli... Kedi o :(

Simgebykl

Hayır smokin kediydi????

Simgebykl

Kediler asıl sevdirmez (:

Simgebykl

Kediler asıl sevdirmez (:

bbeyzvv

smokinler aşırı soğuktur ne şanslısınız sevgiye aç kalmış yavrucak