Kedim Kısır Değil Ama Yanlışlıkla Kedi Maması Almışlar

Ayca76

Kedim kısır değil ama babam yanlışlıkla kısır maması almış ve paketi açmışlar 11.8 yağ oranı var 1.5kg kadar yemesi sıkıntı yaratır mı?

2 CEVAP

Sorun olmaz.

yaseminnk

Kısır kedilere yağ orani düşük mamalar verilir çünkü o yağı yakamaz ve obez olur. Kısır olmayan kediye kısır mamasi vermek buyuk bir sorun değil. Kaldi ki yag oranı da az değil. Soruna yol açacağını düşünmüyorum ama mamanın besin değeri genel olarak düşükse ek gıdalar verebilirsiniz.