Sokaktan Yavru Tekir Kedi Sahiplenicem Hangi Mamayı Vermeliyim Jungle Nasıl

ezgisenols

ev yemeği yer mi

8 CEVAP

Anonymus552223

Ev yemegi yemez. Am tuzsuz baharatsiz, tavuk haslamasi falan verebilirsiniz. Not: kedi 2 ay olmadan annesinden ayirmayin

Phoibos

Ev yemeği yemez. Yavrular için N&D'nin yavru kedi mamasına bakabilirsiniz.Daha uygun segmentteki mamaları maalesef hiç bilmiyorum ama mutlaka ilgilenen biri çıkacaktır.

NSukun

Eve alacaksanız kuru mamayi biraz kaliteli almakta fayda var bütçenize göre araştırıp ayarlayın yanında ara sıra yaş mama verin veterinere gidip öncelikle iç dış parazit aşısı yaptırın veterinere danışarak gerekli vitamin desteğini alın minnosunuz şimdiden hayırlı uğurlu olsun uzun ömürler dilerim

bbeyzvv

matisse daha uygun

Fatmaduven

Ev yemeğı yememeli. Kaliteli bir mama kullanın.

aleynaasya

bütçenize göre değerlendirirsiniz tabi ama mama vermeye çalışın ben brit care ve pro choice kullanıyorum pro choice daha uygun bir mama 12 kg lık mamaları tercih ederseniz de daha hesaplı olur

Purina nın ürünleri olabilir proplan felix gourmet gibi orta fiyatlı kaliteli ürünler

mishathecat

Benim pisicimde tekir ben ona Felicia Hipoalerjenik Somonlu Düşük Tahıllı Kısır (kısır olduğu ve geçirdiği hastalık yüzünden sterilize mama yeme zorunluluğu olduğu için) Kedi Maması kullanıyorum. Yaş mama olarakta evde hazırladığım (2 kabak, 2 havuç, 1 patates, 1.5 tavuk göğüs/ 1'er yemek kaşık ölçüsüyle 11 kaşık çıkıyor) yaş mamayı haftada 2 kez ve haşlanmış yumurtayı haftada 2 kez 1 adet veriyorum. Genelde n&d, orijen yada acana öneriyorlar daha az bütçeniz varsa matisse, veterinerim proadvance önermişti bana. Önerim hemen 10 kiloluk mama almak yerine numune mama alarak yada güvendiğiniz bir yerden açık mama alarak hangi mamayı sevip sevmediğine ve iyi gelip gelmediğine bakmanız