Hamile Kedim Durduk Yere Hırlıyor?

tofuiscat

Selam arkadaşlar,11 aylık sarman dişi kedim var 2.ayına girdi hamilelikte. Hamile kalmadan önce hırlamıyordu hiç ama şimdi yatarken ya da oyun oynarken falan durduk yere hırlayıp kaçıyor ya da yerde yuvarlanıyor ağrısı falan mı var ki? vete götürmem gerekir mi? acil cevaplayın lütfen ;/

5 CEVAP

NSukun

Aşırı hassas oluyorlar doğum öncesi asla tehdit olmayan şeyleri bile tehdit olarak görebiliyor bizimki bir adım yakınına yaklassak üstüne basmisiz gibi çığlık atıyordu önemli birşey degildir

Anonymus552223

Anne kediler biraz arıza olabiliyor. Baska kedi var mi evde? Guzel bir yuvacik dogurabilecegi ve yavrularini saklayabilecegi bir yer hazirlayin ona

tofuiscat

başka kedi yok tek o var. Hırlıyor diye de veterinere götürmek istemiyorum hem dışarının hali belli ve nefret ediyor taşıma kabından strese sokmak istemiyorum. Yuva hazırladım alışmasını bekliyorum ☺️ teşekkür ederim yanıt için. Tek kedim olduğu için endişeliyim baya..

Anonymus552223

Bence de strese sokmayin. Her kedi başka bazilari yavrularini kiskanmiyo ama bazilari ise bile dokundurtmayabilir. O an bisey duyup tehtid hissediyirdur belki. Ama saglikla ilgili bir problem oldugunu sanmam

tofuiscat

rahatladım cidden çok sağ olun