Yine Kusuyor

golgekaya

kopegim 2 gundur 3 kere kusuyor yatagin sungerini yedigi icin kustugunu dusunmustum fakat bugunki kusmugunun icinde sunger degil de butun yuttugu cigneme cubugu vardi neden kusuyor

9 CEVAP

poughkeepsie

Köpek bakımından pek anlamam ama daha önce sorduğunuz soruları da okudum bence bunların hepsi stresten. Hayvanlar hissediyor, istenmeme durumunu ona karşı olan kızgınlığı hissediyor kendisi zaten tıkılıp kalmış durumda mutlu değil muhtemelen. Siz de yavaş yavaş ondan vazgeçiyorsunuz eminim bunun da farkında. Çok akıllı hayvanlar onlar. Veterinere götürün mutlaka.

srplzngl

kasıtlı olarak ot yiyor, midesinde bir rahatsızlık hissettiği için. bir sindirim problemi var belli ki. bu tarz durumları kedilerde bu şekilde yorumlamak lazım. köpeklerde de aynıdır büyük ihtimalle. hekime danışmak en doğrusu.

golgekaya

3 gundur kusuyor boyle ama kakasinin kivami normal sokaga cikma yasagindan dolayi kendim veterinere goturemiyorum ve burada tanidigimiz bir veteriner yok o yuzden 3 gundur bekliyorum ama sanirim veterinere danismak gerekecek

golgekaya

bir de disari cikardigimda ot falan yiyor acaba yedigi bir sey mi dokunuyor ve normalde bu saatte mamasini vermem gerekiyor ama yeni kustu vereyim mi mamasini bekleyeyim mi

Bulutcemre

Veterinerinize danışın bence .Kusmuğu bi garip geldi

Bulutcemre

Veterinerinize danışın bence .Kusmuğu bi garip geldi

golgekaya

simdi yine kustu ve kusmugunda yesil yesil cimenler otlar vardi sadece bence stresten kusmak biraz uc bir seviye sacma sapan otlari yedigi icin kustuguna inaniyorum birkac gun disari ciktigimizda ot yemesine izin vermiycem bakalim

tuanatuti

veterinere götürebilirsiniz sıkıntı olucağını sanmıyorum benim de senelerce baktığım bir köpeğim vardı az önce de bir sorunuzu okudum köpek çok stres yapmış daralmış olabilir veterinere danışmalısınız

golgekaya

su an bir sorunu yok daha oncesinde de boyle cok kustugu bir donem olmustu hizli yedigi icin ve her seyi yedigi icin oldugunu soylemisti veteriner ip oyuncaklarinin sarkan iplerini falan yiyordu sunger yiyordu ondan dolayidir diye dusunuyorum bir de normalde 2 ogun veriyordum 4e cikardim simdilik problemimiz yok tesekkurler :)