Yalvarırım Cevaplayın Cidden Çıldırcam Artık Çevreme Zarar Vermeye Başladım.

mert5

köpeğimi gezdirmeye çıkartıyorum fakat bir yere gitmek istemiyor ayakta olduğu yerde duruyor. gelmesi için hafif çekiyorum ama gelmemekte direniyor. ödül mamasıyla dikkatini çekmeye çalışıyorum ama onada pas vermiyor. ne yapmalıyım?

10 CEVAP

poughkeepsie

Veterinere götürün demek ki bi halsizliği var huzursuzluğu var biz nasıl net bi cevap verelim size. Daha önceki gezdirmelerinizde bişey olmuş olabilir korkuyo olabilir hasta halsiz olabilir hekim bakmalı

Anonymus552223

Çevreye zarar verecek kadar altust edecek bir sorun degil ki bu, baska konular varsa bilemem

Cansumuezza

Kral köpek ailesini izliyor musunuz köpek eğitimi ile ilgili herşey var. Tabi önce neden bunu yaptığını saptayın.

önceden sık dışarıya çıkartıyorsanız patileri acımış veya ağrımış olabilir görünürde birşey olmasa bile onun yürümesini engeller ama evde rahat yürür akıllı oldukları için tekrar dışarda yürüse canının yancağını anlamış olabilir

mert5

eğer bir sıkıntı olsaydı belirtirdim. günde iki defa 45 dk çıkarıyorum. ve dışarı çıkmaya hevesli bi sıkıntı yok. korktuğunuda sanmıyorum. bugün tekrar çıkardım ve daha iyiydi.

mert5

eğer bir sıkıntı olsaydı belirtirdim. günde iki defa 45 dk çıkarıyorum. ve dışarı çıkmaya hevesli bi sıkıntı yok. korktuğunuda sanmıyorum. bugün tekrar çıkardım ve daha iyiydi.

Lokum03

psikolojik olarak bir şeyden etkilenmiş olabilir veya siz stres sıkıntı yapıyorsanız muhtemelen onu hissiyordur daha sakin olmaya özen gösterirseniz sıkıntı çözülebilir.

Lokum03

psikolojik olarak bir şeyden etkilenmiş olabilir veya siz stres sıkıntı yapıyorsanız muhtemelen onu hissiyordur daha sakin olmaya özen gösterirseniz sıkıntı çözülebilir.

mert5

teşekkürler. sıkıntımı yarım saat kadar kısa bir sürede çözdüm. dediğiniz gibi tamamen hissetme ve tasmayla alakalı. köpekler komutları boynundan daha iyi alıyormuş yani eğitim aşamasında boyun tasması daha yararlı olur diye düşündüm ve şuan baya baya iyi geziyoruz.:)))