Yavru Kediler,Acill

elif8790

Merhaba, karşı komşumuz çöpten 2 yavru kedi bulmuş(6 haftalık)bana getirdiler, yavru kedi bakımını biliyorum,lakin bahçede küçük kulubeye koydum,bahçede kendi kedilerim de var,3 ve 2 yaşında.(2si dişi, 1i erkek) Bu yavrulara zarar verirler mi?lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi,çok acil:(

20 CEVAP

elif8790

En küçüğüne Çatı katta tek odamız var orda bakıyorum. Diğer 3 tanesi bahçede.

elif8790

Dumaniskonun sahibi teşekkür ederim,sut tozu filan hallettik onlar var,sadece erkek kediler zarar verir mi diye endise ettim, simdi güvercin kafesi getirdik, her yeri kapalı ona koyduk yavrulari,saat başı iner bakarim.

NSukun

Zarar verebilirler kedilerin sağı solu pek belli oluyor yüksek bı kutu bulup odaliza alsanız aslında o kadarcik çocukların tüyü dökülmez ki rahatsız edecek kadar hem kutudan da çıkamazlar iki üç haftaya kendilerine gelir bahçede bakmaya devam edebilirsiniz

elif8790

Cansumuezza hanım,
"Hayvan orada tek başına mı yaşıyor tek göz odada"cevabiniza ithafen yazıyorum. Biraz mantıklı düşünelim kedi gibi bi hayvan sizce tek başına yaşayabilir mi,ya da uzun süre yalnız kalabilir mi? Sizden fazla düşünüyorum çocuğumu, beslenmesinden,motor becerilerinin,ruh sağlığının gelişimine kadar,müsterih olun.Buraya bir soru sorduysam.gerçekten zor durumda kaldığım için sordum , tenkit edecek bir konu aramayın lütfen, istirham ediyorum.

elif8790

Nsuskun teşekkür ederim cevabınız için, annemi bu konuda razı edemiyorum malesef,hoslanmiyo. Ayrica evde demans tanısı konmus babanem var,bu yüzden kardeşlerim de uygun olmadığıni öne sürüyo. Bebekler şu an güvercin kafesindeler ,kümes gibi bisey,kapali güvenli. Ara ara inio bakıyorum, sorun yok simdilik :)