Yavru Kediler,Acill

elif8790

Merhaba, karşı komşumuz çöpten 2 yavru kedi bulmuş(6 haftalık)bana getirdiler, yavru kedi bakımını biliyorum,lakin bahçede küçük kulubeye koydum,bahçede kendi kedilerim de var,3 ve 2 yaşında.(2si dişi, 1i erkek) Bu yavrulara zarar verirler mi?lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi,çok acil:(

20 CEVAP

Anonymus552223

Kendi kedime çatida bakiyorum derken?

Anonymus552223

Erkek kediler 6 haftalik kedileri bogmazlar bence ama kovalayip alanlarindan atmak isteyebilirler. Çatidaki kediyi de bahceye alistirin daha iyi, tek odada olmaz

Aslannuray

Epiglottis evt 1 ay sonra yaş mama yemeye başlıyor bizim kedimiz başladı hatta annesini bile yedirmiyor

Cansumuezza

Hayvan orda kendi başınami yaşıyor yani tek göz odada ??

6 haftalik kedilere kedi sut tozu lazim her 2-3 saatte bir bahceye inmeniz gerek o zaman beslemeye. Ayrica buyuk kediler o bebeklere saldirirlar. Ve hangi vahşi o bebekleri cope attiysa Allah onu bildigi gibi yapsin yazik bebişkolara :'(

Aslannuray

Evet kıskanıp zarar verebilirler biz bu olayı kaç kere yaşadık kedimiz çok kıskanç önleminizi alın derim

Aslannuray

Evde süt mamanınız biterse de kendiniz yapabilirsiniz yavru kediler çok beğeniyor hem daha faydalı

elif8790

Tek kalmiyo gün içinde beraberiz,bahceye kontrollü çıkarıyorum zaten ama o da baya küçük. Ayrıca kapatılmış dubleks gibi düşünün orasi da ev ,ısı ve ışık sorunu yok,kendi yatağı bile var,teşekkür ederim cevaplarınız için.

elif8790

Aslannuray bennde süt tozu taraftari değildim evde kendim yapacaktım ama arkadaşlar süt tozu alalim dediler öyle yaptık, simdi daha hareketliler. Allah razi olsun cevaplar için.

Aslannuray

Teşekkür ederim

Anonymus552223

Suttozu iyidir, süt ishal yapiyor. Ama 6 haftaliksa yaş mama da yer.

elif8790

Teşekkür edelim epiglottis :)yaş mama var elimde bugünlük çok korkmuş ve üşümüşler,birkac gün süt tozu sonra yavas yavas yaş mamaya geçeriz.

Cansumuezza

Evet verebilirler eve alamaz misiniz?

elif8790

Eve alamam,kendi kedime bile çatıda bakıyorum, annem sey yapmiyo, tüyü çıkarmış vs

elif8790

Zarar verirlerse mecbur ailemden saklı binaya alicam:(