Yaş Mama

firuze199

Royal canin yaş maması nasıl? Kullanan var mı?

6 CEVAP

Royal Caninin hicbir urununu almayin hayvan deneyi yapan bir firmanin urunu ve buna ortak olmamamuz gerek hayvanseverler olarak icerigi de iyi degil

Aslannuray

Bademthecat evt o yaş mamalar çok güzel gimcat, n&d schesir denedim güzel bencede royal canın güzel bir marka değil sokakta ki kedilere royal canın aldık yemediler

Aslannuray

Royal canın değilde schesir güzel ve kaliteli yaş mama kedim severek yiyiyor

bademthecatt

Royal canin iyi bir marka değil içinde et yok rc yerine N&D,gimcat,schesir,nutri feline markalarını tavsiye ederim

Alaracatlover

Nd, brit, Nutri Feline, tomi güzel mamalar ve daha uygunlar RC. Scheister önermem içinde karragenan var(konserojen madde)

aleynaasya

ben chef s choice yaş mama kullanıyorum memnunum o markayı denemedim