Kedim Evden Çıkmama İzin Vermiyor

zerenozkaya

Çöp atmaya,markete falan gidecek olduğumda ayağıma dolanıyor ya da o da peşimden gelmeye çalışıyor.Bir kere ben tam çıkarken çıktı aşağı kadar da indi.Hemen geri aldım,patilerini temizledim.O zamandan beri ben çıkarken o çıkmasın diye onu başka odaya koyup hızlı hızlı çıkıyorum.Kızgınlığa girmedi ama 5 aylık,yine de aynı şeyi pencerelerde yapmıyor,pencereden özellikle uzak duruyor.Bir gün anahtarı unutacağım,ne yapmamı önerirsiniz?

4 CEVAP

Kuzucansu44

Tam çıkarken ödül maması koyun uzağa o yerken hızlıca çıkın

NSukun

Ben de aynı şeyi yaşıyorum merak ediyorlar dışarda ne olduğunu ben çıkarken kucağıma alıp kapı aralığından bırakıp geri dönmesine fırsat bırakmadan kapıyı kapatıyorum kısa süreliğine çıkıyorsam odaya kapatıyorum yapacak başka birşey olduğunu zannetmiyorum

Cansumuezza

Küçükken bizimkilerdede vardı bu sorun sünger toplardan alın kapıdayken içeri doğru atıp kacin ben öyle yapıyordum :D

zerenozkaya

Az önce çöp armaya gittim dediğiniz gibi oyuncağını yolladım o ararken hemen çıktım.Fakat geri geldiğimde kapıyı açar açmaz kaçmaya çalıştı çok korktum.Ama ek olarak kendini yere bırakıyor göbeğini açıyor ve mırlamaları başladı.Sizce kızgınlıktan mıdır?Yani gece bağırmalar falan yok ilk kızgınlık zamanları böyle mi başlıyor ?