Kısırlaştırma Sonrası Dışkılama

Simay95

Herkese iyi akşamlar ctesi günü dişi kedimi kısırlaştırdım ilk gün çişini yaptı su içti ve yemek yedi. Pazar günü saat 11 gibi kakasını yaptı hareketleri normalde evde koltuklara çıkıyordu. Ptesi ve bugün su içmemeye başladı ve çokta hareket etmiyor. Önceleri çok hareketli olduğu için bu durgunluğu bizi üzüyor. Mama olarak ilk önce operasyon sonrası yaş mamadan yedi ve 3 gündür yaş mama ile besleniyor.
Acaba su içmemesinin sebebi bu olabilir mi?
Ayrıca en son pazar kakasını yaptı veterineri ile görüştüm bir şey demedi.
1-2 gün daha beklesem mi yoksa başka veterinere götürsem mi?

3 CEVAP

Ebrarh

biizmki de bir birbuçuk gün falan geç yapmıştı sorun etmeyin bol bol su içirin sevdiği yemekleri vermeye çalışın bize vet. ameliyat sonrası Bi yaş mama vermişti normal parça et gibi değil püre gibiydi yapısı belki sindirim kolaylığı içindi bilemiyxem

hayvansever_

cmrtesiden beri kuru mama yemediyse kaka yapmaması çok normal. Çişini yapıyorsa bir sorun yoktur. Ama artık kuru mama vermeye başlayın zaten o yiyebilir şuan sürekli yaş mama vermenize gerek yok. Birde bu bir hafta pek keyfi olmaya bilir üstüne gitmeyin onu rahat bırakın. Hep uyuya bilir, sevdiği şeyleri yemeye bilir bunlar normal.Suyla bile seyreltir seniz süt vermeyin bu ona çok zararlı.

Simay95

Evet bizede öyle bir mama verdi kaka sorunu çözüldü ama su içmiyor hala yaş mamadan içmiyor sanırım normalde süt gördümü atlardı bende kandırmak için biraz süte su katarak verdim ama onuda 2 kere yaladı bıraktı