Kedi Ve Kablolar

mds50

Kedim ortada kablo görmeye dursun hepsini yiyor kemiriyor kaç kulaklık şarj aleti gitti. Nasıl durdurabilirim vazgeçmiyor engelleyince daha da hırslanıyor

10 CEVAP

Bulutcemre

Kulaklık falan ince ip gibi ya ilgilerini çekiyor

Bulutcemre

Kablo koruyucular var deneyebilirsiniz

iremgunduz

hoşuna gitmeyen bi eşya varsa kablonun yakınına koyarak engelleyebilirsiniz bizde de bi üçlü priz var bi de kedimizin hiç hoşuna gitmeyen küçük bi kutu, kutuyu prizin yanına koyunca hiç dokunmuyo

gulcecetin

kedi uzaklastirici spreyler var satiliyor cogu sitede bakabilirsiniz isterseniz

iremgunduz

malesef çözümü yok sanırım bizde de aynı durum var engellemeye çalıştık daha da arttı biz de ortalıkta bırakmıyoruz artık eğer görürse de farklı şeylere çekiyoruz dikkatini

Bulutcemre

Aynı sorundan bizde de var. Çözüm bulamadık maalesef

mds50

Bir buçuk aydır bizde kemirdiği kulaklık şarj aleti parasıyla aşılarını tamamlardım. Ondan değerli değil onun için demiyorum da yine de neden koparsın ki. Bazen prizde falan oluyor o zaman sorun daha büyük.

mds50

Bulutcemre üçlü priz kablosuna bile dadanıyor gece telefon falan şarjda kalıyor hadi uyanıkken bir noktaya kadar engel oluyorum da yatınca meydan onun mahvediyor

mds50

Henüz öyle şeyleri keşfedemedik ya da şimdilik hoşuna gitmeyen bir şey yok

zerenozkaya

Hemen kulaklığı kabloyu alıp,ısırma oyuncağını vermenizi tavsiye ederim.O hırslı durumu geçiriyor,sesli uyarılarınızla da kemirme işi bitiyor.