Kedimi Kısırlaştırdıktan Sonra

Pinarac

2 gün oldu ama tedirgin oldum idrar püskürtme ve idrar bırakması normal mi acaba zamanla geçer mi ?

4 CEVAP

bbeyzvv

1 haftaua geçmezse veterinerle konuşun bizim oğlan kısırlaşalı 1 yıl oldu hala arada kızışıyor bazı kedilerde kızgınlık karakteristiktir

iremgunduz

kanında hâlâ testosteron olduğu için dişi kedilerin 2 erkek kedilerin 3 gün bu belirtileri göstermeye devam etmesi normal diye biliyorum

bbeyzvv

hayır bizimki ayda veya 2 ayda bir gün yaşıyor

Pinarac

@bbeyzvv arada kızgınlığa girmesi doğal ama sürekli devam etmez değil mi