Kedi Maması

bngs

Merhaba kedim 1 yaşına geldi yetişkin mamasına geçtik ama hala tam olarak iyi bir mama markası bulamadım uygun fiyatlı (40-45 tl arası ) bir mama arıyorum
mantar kaptı bir ara tavuklu mamadan kuzuluya geçtim ama markası bilinmiyor bile acele almak zorunda olduğum için aldım ve gittiğim petshopta iyi ürünlerden biriydi şimdilik sorun yok ama diğer ay düzgün bir mama ya geçmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim internetten siparil edebileciğim siteler vs

3 CEVAP

bngs

bu arada kg si 40-45 tl

Anonymus915830

Bütçe olarak kilogram başına 45₺‘ye çıkabiliyorsanız, içeriği de iyi bir mama istiyorsanız bence N&D alabilirsiniz. 10kg alınca kilogramı 35₺’ye düştüğü oluyor indirimle

Proplanın tavuklu kuru maması efsane bir ürün veteriner imiz önermişti