Kedim Hamile Kalmismidir?

cimentepe

Kedim surekli evden kaçmaya çalışıyor ve 3 kere basardi gece odamdaki penceredeki teli delerek kaçmış ve her kacisinda fark etmedigim (uyuyor oldugum icin) 6 saat dışarıda takılmış, hamile kalma olasiligi nedir sizde evimizin etrafinda cok kedi var.

8 CEVAP

cimentepe

Universitede öğrenciyken bulmuştum, tam 1 senesini doldursun daha sağlıklı olur demisti veterinerim ve 1 senesi doldu ama su korona olayı cikti bu seferde, yaptirmaya gidemedim. :(

ZehraBulutt

Ne kadar oldu kaçalı, yeniyse çiftleşmiş olsa bile yavrular oluşmadan kısırlaştırma yapılıyor diye biliyorum.

cimentepe

cok tesekkurler hemen bir veteriner bulup danisacagim

ZehraBulutt

Yüksek ihtimalle kalmıştır. Nicin kısırlaştırmadınız?

cimentepe

4 5 gun kadar oldu ama icimede bir suphe dustu bir sorayim dedim veterinerim ispartada kaldi memleketimde bildigim yok bu kadar uzun surmez diye ertelemistim ama yarin iyi bir veteriner bulup kontrol ettirecegim bakalim cok tesekkurler

Evet daha yeni olduysa hemen kısırlaşabiliyorlar

SBKart2207

Yüksek ihtimalle kalmıştır hayırlısı olsun

cimentepe

bu kadar uzun surmez derken korona olayini kast ettim :)