Kedim Kızgınlıkta

Arkadaşlar erkek kedim 7 8 aylık kızgınlıkta ve evde yeni doğum yapmiş disi kedimle çiftleşmeye çalışıyor dişi kedim istemiyor ama her fırsatta onu rahatsız ediyor sakinleşmesi için ne yapmam gerekiyor.
Not:kısırlaştır demeyin bende biliyorum kısırlaştırmam gerektiğini ama imkanım yok yaşadığim yerdeki veterinerler kedi köpejlerle ilgilenmiyor ilçe dışınada götüremiyorum kısirlaştırmak dışinda bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim.

3 CEVAP

Zeke

Tek bildiğim erkek kedi istediğini almadan gitmez.
Ona engel olacak tek şey dişi kedi.
O istemiyorsa gerekirse parçalar ama izin vermez. Zorlama durumunu çok bilmiyorum açıkçası:/

Evinizde yavrular var diye biliyorum bu arada erkek kedi çiftleşmek için onları öldürebilir Allah korusun.
Sakın yalnız bırakmayın....

poughkeepsie

Dişi kedinizi ve yavrularını ayrı bi odada tutun, özellikle geceleri

Evet ayrı odada tutuyorum erkek kedim zaten yavrulardan korkuyor geceleride benim yanimda kalıyorlar sürekli kontrol ediyorum zarar vermesin diye ama kızgınlık doneminden bir türlu çıkmıyor ve ne yapacağımı bilmiyorum hiç birini sokağada atamam asla