Mutamin Balık Yağı

mervegck06

Kedim inanılmaz derecede tüy döküyor ve ne denediysem olmadı. Mutamin organic balık yağı almayı planlıyorum. İnternette iyi yorum da var kötü yorum da. Kullananlardan yorum alabilir miyim?

5 CEVAP

Sudeckmkc

Kısır erkek kedilerime kullanıyorum bir yıldır tüy dökülmesini azaltıyor ama yine de dökülüyor tabi tüyler özellikle mevsim geçisinde olduğumuzdan yattıkları yerde öbek öbek tüy bırakıyorlar bunun zaten kökten bir çözümü yok. İştahı da açıyor tüyleri parlatıyor. Siyah kedimdeki kepek problemini de kısa zamanda çözdük kullandığımız sürede tavsiye ederim yani

Bende 7 gündür kullanıyorum ama tabiki de sıfıra indirmiyor onun dışında bağışıklık gibi bir sürü yararı var almanızı öneririm

mervegck06

Hiç kullanan yok mu? Daha önce VetoSkin kullandık fayda etmedi

mervegck06

Teşekkür ederim benim kedimin derisinde de ara ara kabuklaşma oluyor mantarın kurumuş hali gibi ve sürekli tüy döküyor mevsim geçişleri normal ama buhad safhada kediyi havaya kaldırıyorum tüyler uçuşuyor o derece.

Sudeckmkc

Her gün yatak çarşaflarını sirkelemek ve koltukları ruloyla temizlemek zorunda kalıyorum bu aylarda her yerden tüy çıkıyor