İzmir Kayıp Golden

Cansumuezza

İzmir üçyolda bulduk. Şu an geçici yuvada sahibini arıyoruz. Tasmalı erkek golden

14 CEVAP

Cansumuezza

Umarız bir hevesle alınıp en çok terk edilen köpeklerden birisi goldenlar. İnsanların kötülüğü ve bencilliği işte. Halbuki bu hayvanlar onlardan daha hisli ve vicdanlı

bademthecatt

Üzerinde gezdirme kayışı da varmış kaçmış gibi bir izlenim bıraktı bende . Kesinlikle öyle dediğin gibi çok mutsuzdur şimdi yavrucak

Merhaba Cansu Hanım, benim de iki tane goldenım var ve ikisini de sokakta buldum. Maalesef böyle şeyler çoğunlukta onlara ben sahip çıktım, umarım bu şeker çocuğa da en kısa zamanda sahip çıkar...

bademthecatt

Umarım sahibi onu bulur çok üzüldüm :(

bademthecatt

Umarım terkedilmemiştir sahibi de çıkmazsa iyi biri sahiplenir en çok sevgiyi mutluluğu onlar hakediyor

Cansumuezza

Arabaya çok hevesli hemen binip oturuyor. Eğer kacmadiysa arabadan iniyor gibi yapıp sadece onu indirip gitmiş olabilirler.

bademthecatt

Olabilir ya her ihtimal.Ne kadar kötü insanlar var ya bir hevesle alıp bırakıyorlar vicdan yoksunları umarım böyle yapan insanlar bedelini öderler yaptıkları tüm kötülüklerin

NZI

Çok üzüldüm. Inşallah gerçekten sahibi onu kendisi atmamıştır sokağa, attıysada inşallah en kısa sürede geçici yuvası onun kendi yuvası olur. Bana sanki sokağa atılmış gibi durdu, çünkü resimde biraz pis görünüyordu. Sanki bakmak istememişler gibi. Siz ilk bulduğunuzda bu şekilde biraz pis miydi?

poughkeepsie

Facebook gruplarına yazın mutlaka büyük instagram sayfalarına da mesaj atabilirsiniz ayrıca üzerinde çip vs var mı kontrol ettirdiniz mi?

Cansumuezza

Sizi tebrik ediyorum Merve hanım biz bu çocuğu bulunca gezdirme kayışı dahil hepsi uzerindeydi. Çok umutluyduk sahibi çıkacak diye. Ama hala çıkmadı. Şu an geçici yuvada umarım sahibi onu terketmemistir.

Cansumuezza

Çok akıllı sevimli bir oğlan

Cansumuezza

3-4 gündür geziyomus o şekilde sokakta esnaf söyledi. O yüzden kirlenmiş olması normal. Kilosu falan gayet yerinde bir köpek, çok şımarık ama. Bilmiyorum herşey geçiyor aklımdan. Sosyal medyada paylaşıyoruz sürekli. Bakalım ne olacak

Umarım iyi bir aile bulur yavrucak, ne kadar üzgün olduğunu tahmin edebiliyorum. Çünkü benim çocuklar da öyleydi, sahipsizken. İnşallah en kısa zamanda bu güzelliğe yuva çıkar. Aslında ben yuva olmak isterdim ancak şu an bazı durumlar yüzünden müsait değilim. Bu arada eklemeden geçemeyeceğim, çok ama çok tatlı ❤

Cansumuezza

Güncel *