Dudağındaki Şişlik

patkam

Arkadaşlar kedim kamuranın fotoraftada görmüş olduğunuz gibi dudağının olduğu bölgede bir kızarıklık var bu neden olmuş olabilir ?

10 CEVAP

fatmatina

Bir böcek sokması vs olabilir mi acaba yani öyle bir ihtimal var mı evin içinde gerçi belli olmuyor ama?

EbrarGulin

Uçuk olabilir yada usutebilirde

ecemac

Muhtemelen alerjik bişeydir yada bişey ıssırmış olabilir en kötü ihtimalle tümördür ben vet değikim ama bi veterine götürürseniz iyi olur muhtemelen bi iğne yapar bide antibiyotik veriri inşallah iyileşir

DumanBey

Bizim dumanada aynı sey oldu ilk kızarmaya başladı sonrada şişmeye ancak 1 hafta sonra kendi kendine indi düzeldi nedenini ise bulamadık bizde yani korkaçak birşey yok merak etmeyin

EbrarGulin

Geçmiş olsun

patkam

Yani hep kafalarını koltukların altına falan sokuyorlar engel olmaya çalışıyorum ama demekki biz görmeden olmuştur tesekkürler

patkam

Yani hep kafalarını koltukların altına falan sokuyorlar engel olmaya çalışıyorum ama demekki biz görmeden olmuştur tesekkürler

patkam

Teşekkürler :)

patkam

Sağolun arkadaşlar yardımlarınız için dudağındaki şişlik geçti artık :)

patkam

teşekkür ederim:)