Kedim Kusuyor

Pinarac

2 gün önce ameliyat oldu kendine gelene kadar vermedim kendine geldikten sonra mama verdim yaş mama takviyeside yaptım ama sürekli yiyip kusuyor iştahı var mamasını sabah önünden aldım bişeyler vermeli miyim yoksa yarin mı vermeliyim?

3 CEVAP

LadyAndCat

Pınar Hanım,
Eğer kısırlaştırma ameliyatı geçirdiyse veterineriniz beni şaşırttı çünkü narkozun etkisi saatler sonra bile sürebiliyor. Bu yüzden ameliyattan 8 saat sonra su ve yemek verilir ilk kez duyuyorum 3-4 sonra yemek verildiğini...
Narkozun etkisi ve vücuttan atılması 12-24 saati bulabilir.
Geçmiş olsun...

LadyAndCat

Kedinizi lütfen aç ve susuz bırakmayın ve lütfen ameliyatı yapan veterinere durumunu bildirin belki erken vermişsinizdir mamasını veya ters giden bir şey vardır kim bilir?!

Pinarac

@LadyAndCat veteriner ameliyattan 3 4 saat sonra Bile verebilirsiniz yemek dedi ben ayılmasını bekledim, kedimin suyu duruyor sadece 2 gündür yiyip kustugu için bu sabah tekrar kusunca mamasını aldım önünden ama veteriner kusması ve idrar bırakması normal ameliyattan sonra demişti