Kedim Tasmayı İstemiyor Mu

Simgebykl

Yavru kedime bastık bugun yanlıslıkla ayağımızda dolanıyordu basmamak için zilli tasma taktık fakat sürekli tasmayı kaşıyor başını sallıyor ve yerde sürünerek yürüyor. Uyukluyor biraz. Tasmadan kaynaklı mı acaba

2 CEVAP

tuanatuti

henüz tasmaya alışamamış zamanla alışıcaktır

yaseminnk

Kedileri tasmaya alıştırmak biraz zaman gerektiren bir durum ama şanslısınız ki kediniz daha bebek, alışması daha kolay olur. Tasma, boynunu ne sıksın ne de çok gevşek kalsın. Kediciği zil rahatsız ediyor belli, biraz büyüdüğünde zili veya tasmayı tamamen çıkarırsınız.