Köpeğim Kulağını Dikmiyor

Kraburak

Merhabalar 2.5 aylık Fransız bulldogum var ilk geldiğinde iki kulağıda inikdi 3 4 gündür tek kulağını kaldırdı ama diğeri hala inik ne yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum..teşekkürler

4 CEVAP

MaxAndMe

Sizin köpeğiniz kaç aylık? 15 haftalık olana kadar dikleşebiliyor ve iki kulak aynı anda dikleşmeyebiliyor.

MaxAndMe

Pardon 2,5 aylık demişsiniz. Biraz daha bekleyebilirsiniz bence.

MaxAndMe

Fransız bulldogların %10unun kulakları sarkık olabiliyormuş. 7-8 aylık olduklarında dikleşeler de varmış. Az önce araştırdım :)

Kraburak

Çok Teşekkürler