Yenı Sokak Tan Sahıplendıgım Kedı Yavrum Kucagıma Gelınce Annesını Emer Gıbı Esortmanı Emıyor Neden

YENI SOKAK TAN SAHIPLENDIGIM KEDI YAVRUM KUCAGIMA GELINCE ANNESINI EMER GIBI ESORTMANI EMIYOR NEDEN YAPIYOR OLABİLİR BIRDE SOL KIRPIKLERININ YARISI KIVRISMIS HASAR GÖRMÜŞ

5 CEVAP

Nisa1000

Sahiplendiğiniz kedi yavrusu küçük müydü ??? Eğer küçükse anne sütten en ken ayrıldısa ondan olabilir .Çünkü benim iki kesim var ikisinde kardeş kediler birbirlerini emiyor yalıyor

2 3 aylik yavru daha

Nisa1000

O zaman sütten erken ayrıldığından olabilir.

Peki tesekkurler