Litfen Acill!!!!Kendilerin Aç Olup Olmadığını Nasıl Anlarım

Bbeinghuman

Bugün sokakta 5 tane kedi buldum bazılarının gözü açılmış bazılarının yeni açılıyor. . Yemek konusunda herseye internetten baktım biraz yedi hepsi ama gece oldu hala susmuyolar .. rahatsız olduğumdan değil acaba doymadilarmi yada bi sorunlarimı var sıcaklık beslenme bakim temizlik hepsine uydum onu da söyleyeyim ama lütfen yardımcı olun

5 CEVAP

ecemac

Bende baktım onlardan gece dahil olmak uzere her 2,3 saate bir siringayla agizlarina ilik sut doktum ve yekten 10,15 dk sonra altini islak bi pamuk veya yumusak bi bezle sildim ve onlarin sicak tutulmasi gerkiyo o yuzden sicak su torbasini cok sicak olmamak kaydiyla yanlarina koydum tabi ustunde havlu vardi boylece mutlu kedileriniz olabilir ve eger gun icerisinde onlari kucaginizda tasidiysaniz muhtemelen kokunuzu anne kokusu olarak algilamislardir o gun giydiginiz seyi yikamadan onlarin yanina koymanizi tavsiye ederim kendilerini guvende hissetmeleri icin benden bu kadar tatli sevmeler unutmadan gozleri acilmamis olanlar icin onlarin gozlerini islak bi pamuk yardimiyla sizin silmeniz gerekiyo

Angels90

Onlar daha bebek oldugundan 2-3 saatte bir karinlari acikir ve bagirirlar.biberonla karinlarini doyurduktan sonra sicak biyere koyun uyurlar.fakat 2-3 saat sonra yine bagirirlar.yani gunde en az 8-10 kere 2-3 saat araliklarla biberonla beslemeniz gerekir

Angels90

Altina yumusak battaniye ve ustlerinide örttünüzmü

miniyavru

Aç olabilirler

denizimm

tuvaletlerini yaptirdinizmi bildigim kadariyla annesi yoksa sizin yaptirmaniz lazim