En Kaliteli Kısırlaştırılmış Kedi Maması Hangisi ?

qazi28

Arkadaşlar kedim yaklaşık 1 yaşında ve yeni kızgınlığa girdi. Şuan da orijen mama kullanıyorum. Kısırlaştırmadan sonra bu mamayla bitene kadar devam etsem sıkıntı olur mu ?(Yaklaşık 2.5 ay) Bir de fiyat olarak herhangi bir kısıtlama olmadan en iyi kısırlaştırılmış mama sizce hangisi ? Teşekkürler herkese :)

9 CEVAP

qazi28

Brit care ve N&D de kullandım . Brit care de aşırı bir tuvalet kokusu sorunu ,N&D ise tüy sorunu yaşadık. Aslında güzel markalar dediginiz gibi ama kedilerin hepsi farklı farklı :) Bu orijen ,Acana gibi mamaların kısırlaştırılmış kediler için olanlari yok heralde değil mi ?

pashav89

hem kedime, hem köpeğime True Instinct mama kullanıyorum. gerçekten fazlasıyla kaliteli, araştırmanızı tavsiye ederim

bademthecatt

Kullanabilirsiniz bitene kadar. N&D iyi bir mama ama kediden kediye göre mama etkileri değişebilir brit carede önerebilirim

zzeu

İnstinct ve braverye bakabilirsiniz.fitminde iyidir

Faytekin

O markaların yok evet,bu markalar Tüm Yaşam Evreleri için uygundur diye çıkıyor piyasaya ama kısır kediler içinde pek uygun değil açıkçası .

İnstinct fitmin purity bravery bunlara da bir bakin

qazi28

Teşekkür ederim arkadaşlar öneriler için :)

bademthecatt

instinct ve advance olabilir

Bne proplanın kısırlaştırılmış tavuklu mamasını kullanıyorum 2 senedir bayıla bayıla yiyor