Kısırlaştırılmış Kediye Yetişkin Kedi Maması Verilir Mi

surayilmz

merhabalar daha önce de mama hakkında karşılaştırma icin sorularım olmuştu ama iyice düşündüm N&D ye geçme kararı aldım.Kedime küçüklüğünden beri hep balıklı mama yedirdiğimden tavuğa geçmek istemiyorum fakat n&d mamada kısırlaştırılmış kedi mamaları seçeneğinde balıklı mama yok. onun yerine N&D ocean morina balıklı ve portakallı düşük tahıllı yetişkin kedi maması versem bi sorun olur mu

12 CEVAP

Kediniz fazla kilolu dehilse olabilir derdim ama sizin kediniz british shorthair ve o kediler kilo almaya cok yatkin kediler kisir mamadi kullanmak gerek

Bildircin eti,balkabakli ve narli olani var tahilsiz kisirlastirilmis onu gordunuz mu ?

Dusuk tahilli somonlu da var baska sitelerde bulabilirsiniz bu somonlu dusuk tahilli olan ********* diye bir sitede ve bidlircinli da ********da vardi sanirim

Faytekin

Somonlu kısır maması var Nd nin ama düşük tahıllı ,ben şuan onu kullanıyorum,çoğu sitede var .

mervegck06

N&D kısırlaştırılmış kediler için balıklı mama çıkardı 1-2 ay oluyor araştırın isterseniz. Ama bilhipim kadarı ile sadece 10 kg lık üretimi var

Faytekin

Memnunum ama ilk baştaki hevesleri kayboldu bı süre sonra mamaya karşı ,bende 1 kg morina balıklı normal mama aldım karıştırdım şimdi severek yiyorlar tekrardan.

Pinarac

Ben normal mama ile kısırlaştırmış mamayı karıştırarak veriyorum

surayilmz

cok sagolunn :)

surayilmz

kısırlaştırılmış kedi mamasında da balıklı mama olmadığı için kararsız kaldım tüyleri çok döküldüğünden tavuklu mama yedirmek istemiyorum

surayilmz

kuzu etli olandan alacağım sanırım tavuktan daha iyidir diye düşünüyorum

surayilmz

tesekkür ederim

surayilmz

memnun musunuz peki gözlemleriniz neler