Site De Yaşıyorum Köpek Beslemek İstiyorum Ama Site Bahçesinde Ne Kadar Besliyebilirim

lfruler

benim aklıma havlaması ve insanların mırcırır gibi sevmesinden başka bi sorun gelmiyor yardım almak istiyorum ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim köpek 8 saat den fazla yanlız kalmıcak bi kaç saatde bir yanına ben ve ailemden biri gidebilir bana yardımcı olur musunuz kafam daki soru işaretlerinin kalkaması gerekiyor şimdiden teşekkür ederim...

6 CEVAP

Bulutcemre

Evde besleme imkanınız yok mu

emın ol bır huysuz cıkar sorun yaratan onu kovmak gerekır aslında

Bulutcemre

Yine de riskli.Illa istemeyen çıkar başta sorun olmasa da sonra sorun çıkar. Hem hep yanında olamayacaksınız ki sokakta kötü niyetli çok insan var. Ben ya eve almanızı ya da almamanızı öneririm.

lfruler

öneriniz için teşekkür ederim dikkate alıcam

lfruler

maalesef annem aslında çok seviyor fakat evde istemiyor akrabalarımızın köpeği var onlarla ve sokak köpeklerini beslemeyi falan çok sever ama eve almak istemiyor...

lfruler

4.kattayım köpeğim görebileceğim bi yere koyabilirim ve bi insan yaklaştığında onu engelliyebileceğim yakınlıkta olucak