Kediler İçin Alternatif Kum Önerisi

gevezeuzayli

Talaş gibi bir kum kullanıyordu bazıları. Kullananların deneyimleri ve marka önerilerini bekliyorum

5 CEVAP

suledoruk

Proline bebek pudralı olanı kullanıyorum. Kokuyu hapsetmesinden memnunum ve çok uzun süre bebek pudrası kokuyor yoğun bir şekilde. Her gün temizliyorum zaten kumunu. Topaklanması da çok hızlı ve çok iyi topaklanıyor. Tek sorunu inanılmaz toz yapıyor toza karşı hassasiyetiniz varsa tüm olumlu özelliklerini yok eder bu toz sorunu.

Kerevit

Soru filtreleme kısmına pellet yazarak yorumları okuyabilirsiniz

Sudeckmkc

Natural bastet harici tüm pelet kumlar koku yapıyor.

mervegck06

Ben aldım markasını şu an hatırlamıyorum ama inanılmaz koku oluyor evde idrar kokusu tüm evi sardı 2 hafta zor kullanabildim.

Ebraerdem

Ben sanicat mandalina kokulu olani kullaniyorum kapalı tuvaleti var bizim kedimizin hergun tuvaletini temizledigimde koku olmuyor gayet iyi topaklaniyor kokusuda hoş sadece biraz toz çıkıyor onun haricinde gayet güzel