Köpeğim Ramazan Bombasından Korkuyor

Cancerium

Dün aldığım 4 aylık alman çoban köpeğim var bugün ramazan bombası atılmıştı bi anda ürküp havlamaya başladı. 2 Gündür suskun ve eve alışmamış olan köpek bi anda etrafa agresifleşmeye başladı o anki stresle bana saldırıcak diye korkmuştum neyseki biraz etrafa havladı sustu ama yinede durup dururken 10 dakikada bir havlıyor nasıl sakinleştirebilirim?

2 CEVAP

ZehraBulutt

Ramazan bombası mı :) iftar topu olmasın.
Sakinleştirmek icin sevin, oynatın, bir şeyler yedirin.

Ebrarh

iftar topu biizm evin yakınında atılıyor insanlar bile misafirliğe geldiklerinde korkup bağırırlardı, ilk 2-3 gün kaçıştırdı baya korktu ama şimdi tınlamıyo bile alıştı sizde alışması için biraz zaman verin :)