Balıklı Kedi Maması

muffincookie

Sokak kedilerine Balıklı mama almak istiyorum.Hep kuzulu yada tavuklu yediler.Sıkıldıklarını düşünüyorum.Şuan Mito ve BonaCibo veriyorum.Bitmesine baya var ama ben şimdiden ayarlayacağım.Croque ve vancat var.Vancat biraz çok ama emin değilim.Kilo olarak 10,15 gibi alamam.Fiuat kg 15 civarı.BonaCübodan çok kötü bi mama olsun istemiyorum.Şşmdiden teşekkür ederim.

2 CEVAP

Cansumuezza

Uzun zamandir ********** yiyorlarsa aldığınız yeni mamayı yemelerinde sıkıntı olabilir az bir miktar alip deneyin imkan varsa

muffincookie

Bizimkiler biraz obur.Hele biri var of.Geçen hepsi için koyduğum mamanın hepsini o yedi.Yemelerinde sıkıntı olmaz diyorum.Zaten 1.5 kilo alacağım ilk.Yemezlerse *********ya devam.Tşkler cvp için bu arada