Kedim Kriz Geçirdi

Clichy0

Kedimizi kısırlaştırdık birkaç gün sonra eve getirdik sonra kızımızın karnında biraz şişlik vardı veterinere götürdük dikiş atmış dediler tekrardan ameliyat ettiler Paşamı 1 aya yakın veterinerde kaldı Kızımız veterinerde kaldığı süre yemek yememeye başladı coronadan şüphelendi veteriner test yapıldı pozitif çıktı eve getirdik iyidi yemek yemesi su içmesi normaldi Kuzumun son haftalarda halsizleşti Kızım uyuyordu genelde tuvalet için kalkıyordu veterinere götürdük tekrardan serum verdiler sanırım yemesi güzeldi su içmiyordu pek salı günü kriz geçirdi Kızım veterinere götürdük uyutulması lazım kurtulma şansı yok dendi ilk başta yok dedim sonra acı çekiyor hangi veterinere gitseniz aynı şeyi söyler dediler Paşam melek oldu salı günü uyutuldu Kızım ama bulaşıcı hastalıkmış diye bize vermediler Kızımızı gömemedik ????

Krizin sebebini anlayamadım epilepsi mi dedim veterinere epilepsi değil dediler ????

37 CEVAP

Pinarac

Çok Üzüldüm gerçekten herkesin basına gelebilir sonuçta:( huzur içinde uyusun bu saatten sonra bunu demek düşer bizlere

Anonymus552223

Çok üzüldum. Veterinerin de hatasi olabilir. Fazla anestezi falan mi verdi acaba? Olum sebebini tam soylemediklerine gore.. fip oldurucu bir hastalik ama o kadar hizli da öldurmuyor. Cok yazik olmus hayvana cok

Cansumuezza

Çünkü resmen onların hatası kim bilir ne oldu

bademthecatt

çok üzüldüm Allah sabır versin fipte karında sıvı felan toplanıyor en son ölüm gerçekleşiyor ve çok bitkin düşürüyor bence bunda kesinlikle veteriner hatası var böyle bişey olamaz nasıl böyle hekimliğe devam edebiliyorlar şaşırıyorum böyle şeyler okuyunca

Cansumuezza

@badem nasıl devam ediyorlar biliyor musun, kimse doğru düzgün hakkını arayıp sesini çıkarmadıgi.bizleri salak yerine koyan sorumsuz sadece para odaklı çalışanları millete rezil etmediği icin. Herkesin başına 1 kere geliyor insanlar acısını yaşıyor olay çıkarmıyor ama bunu kac yüz kişiye yapıyorlar kac hayvana yapıyorlar kim bilir. En küçük olayda bile hakkınızı arayın arkadaşlar. Siz annenizi çocuğunuzu doktora göturseniz böyle belli belirsiz ne olduğu anlaşılmayan cümleler duysaniz susar misiniz. Hic bir farkı yok ondan bunun

Anonymus552223

Bana neden vet hatasi gibi geldi: coronasi olan her kedi fip olmaz olsa da bu bulasmaz, yani size kediyi vermeme sebepleri olum sebebini ogrenmeyesiniz diye de olabilir.

Anonymus552223

Kisirlastirma ameliyatindan once test yapiliyor normalde corona testi. Ben de hic yaptirmadim gerci. Hem o bulasici hastalik size bulasan bisey degil. Kedi coronasi farkli

Anonymus552223

Uyutmaya ne olursa olsun karsiyim ben de her canli sevdikleriyle evinde bir ölumu daha cok yegler bence ama tabi olan olmus. Birkac gorus alsaydiniz daha iyi olurmus

Anonymus552223

Insallah vet hatasi degildir ne diyim, Allah sabir versin.

sundowndread

Bana veteriner hatası gibi geldi hiç güven vermedi o veteriner. Ne kadar kolay izin vermişsiniz acınızı anlıyorum ama başka bir veterinere götürmeliydiniz iyice öğrenmek için.belkide şu an yaşıyor olacaktı. Ben olsaydım ellerimde ölene kadar mücadele ederdim.her yere götürüp sorardım asla uyutmazdım. Çok üzücü bir durum gerçekten

elif8790

Başınız sağ olsun, sizi anlıyorum. Malesef ben de özel bir veterinerde 28 Aralıkta ahirete uğurladım çocuğumu. En sevdiğim yavrumdu,severken bile incitmekten korkardım. Tüm veterinerler diyemeyeceğim ama malesef hata çok. Ben şöyle teselli buldum ,onlar cennete gidiyo ya,orada kavuşuruz insallah. Ve ona kavusmak için daha çok çocuğa bakmalıyım, iyiliklerimi çoğaltmaliyim. Siz de öyle düşünün, yeni bi can sahiplenirsiniz,yaralarinizi sararsınız. Allahım sabır versin:(

Clichy0

Allah rahmet eylesin hepsinin mekanları cennet olsun hiçbirisi ölmeyi hak etmiyorlar o kadar masumlar ki hepsi karşılıksız sevgi gösteriyorlar bize bazı insan demeye utandığım varlıklar neler yapıyorlar Hayvanlara ve Doğalara onları görünce aynı varlık ismini taşıdığımız için utanıyorum

Sprachlos

Çok üzüldüm bi kedimi öyle kaybetmiştim onun tedavisi gerçekten yok uyutulma ile en doğru kararaçı vermişsiniz huzur içinde uyusun ancak gömebilirdiniz keşke ısrar etseydiniz

Cansumuezza

Ve siz başka veterinere gitmeden kedinizin uyutulmasi lazım diyen veterinere? Tamam diyip öldürdünüz mü onu gerçekten ?

Cansumuezza

Tam anlamiyls bişey bile söylemiyorlar çünkü bişeyden anladıkları yok şaka gibi