Perdeye Tirmanma Huyu

Esraesngl

Yani gercekten perdesinde değilim cok tehlikeli geliyor bana. Tavana kadar perdeden tırmanıyor tırmanıyor sonra lap diye kontrolsüz şekilde yere bırakıyor kendini. Altta petek var kötü düşerse dusunmek bile istemiyorum. Kizgin ve net bir sesle hayır desemde birakip 2 dakika sonra yine ayni sey. Tirmalama tahtasının yüzün bakmiyor. Tavsiyelerinizi rica ediyorum. Nasil vazgeçer

4 CEVAP

Kerevit

Perdesinde değilim denemiyor bazen. Annemin özene bezene yüksek bi miktar para vererek aldığı perdenin içine etti benimki de. Allahtan koltuğun arkasında kalan kısımlar pençelendi. Annem çok farkında değil. Ne yapsam uzaklaştıramadım. Bazen unutup bazen kafayı takıyor

bademthecatt

Bir süre tülleri çıkartıp sadece güneşlik kullanamaz mısınız belki o zaman unutur

Esraesngl

Hic farketmiyor patisine ne gelirse tırmanıyor. Kapi arkasındaki bornozo bile tırmanıyor ????????

hcmrglebga

bix kaç tane perde heba ettik maalesef bu huyları pek değişmiyo gibi bizim yanımızda yapmasa bile arkamızdan hemen zıplayıveriyo :(