3 Aylık Kedim İçin En Uygun Mama

lemisgod

bir kaç saattir araştırmama rağmen hala karar veremedim. N&D diye kararlaştırmıştım ama bazı kediler tüy dökme gibi sorunları olmuş. Sizce hangi mamayı kullanmalıyım?

6 CEVAP

Naruto88

Kedim ilk nd ile başladı kuru mamaya, 2 aydır bi sıkıntı yaşamadım. Gayet sağlıklı, tüyleri pek dökülmüyor. İleride bi sorun yaşar mıyım bilmiyorum

ND ile devam edin illa ki dökülüyor tüyler, vitamin kullanabilirsiniz mutamin balık yağını öneririm

qazi28

N&D şahsen tüy sorunu yaşadım. Yaptigim araştırmalar vs sonucu eb kaliteli mamanın orijen olduğuna karar verdim (Fiyatta aslında belli ediyor ama :) Diğer markaların bazisinin reklam gücü kuvvetli ,bazısı bir kedide koku sorunu, diğerinde tüy dökme vs gidiyor da gidiyor . Ancak orijen de genel olarak sorun yaşayan yok. Bütçeniz uygunsa tavsiye ederim.

muffincookie

İnstinct,fitmin,bravery olabilir.Proplan diyenler olacak iyi mama değil anlatmak istemiyorum

Alaracatlover

Nd deneyin her kedide aynı etkiyi yapmıyor olmadı diğer markalar

LadyAndCat

Kategorize edip sıralıyorum:

  1. Acana , Instinct , Orijen, Fitmin Purity , Bravery.

  2. N&D ,Hill’s, Advance, Royal Canin.

  3. Pro Plan, Purina One , Golosi , Profine , Brit, Whiskas, Friskies , Cat Chow.

  4. Yerli Mamalar.