Acil!!! Kedim Dikişini Yedi

Simay95

25 nisan günü kısırlaştırma ameliyatı olan dişi kedim biraz önce dikişlerinden birini yemiş. Yarın sabah veterinere götürücem şimdilik üzerini onun ulaşamayacağı şekilde kapattım ama gece bir sorun olur mu? Rahatsız olmazsanız birde resim koyucam belki durumuna bakarsınız.
Teşekkürler

5 CEVAP

Ertasfunda

Kendisi dikişlerini almiş, size taviyem çorabı kesin, vücuduna çorabi giydirin ki sabaha kadar yarasıylan uğraşamasın,bende kedim kısırlaştiğinda öyle yapmiştim,

Firfir1

Bunu veterinerinize sormanız gerek bence ama yara açılmış gibi duruyo

LadyAndCat

Bu saatte cevap alamazsınız ve normal açıkçası çünkü veterineriniz normal olarak bu saatte uyuyordur ki yarın işi için uyanabilsin...
Bence siz de sakinleşip yatın çünkü size bu saatte kimse yardımcı olamaz. Yarın veterinerinize götürürsünüz...

Simay95

Şuan üzerinde tayttan bir kıyafet vardı onu sıyırıp yalamış şimdi onu ayaklarında da geçirdik artık hiç ulaşamaz yarın tekrar dikiş atılır herhalde, ilginiz için teşekkürler.

Simay95

Evet normalde salı günü dikişleri alınıcaktı yarın götürücem ama gece bir şey olursa korkuyorum veterinere yazdım daha cevap alamadım