Merhabalar Kedim 4. Kattan Düştü Durumu Kritik?

Eskalkan5

Kedim 4. Kattan düştğ durumj kritik arka sol ayağı şuanda ameliyatta ampute edilecek diğer sağ arka ayak içinde bir çözğm bulunmaya çalışıyor
İlk sorun arka 1 ayak ampute olmasımı onun için daha kolsu yoksa ön den ayağı olmamasımı ne kadar zorluk çekecek ????
Diğer sorum daha önce böyle bi olay yaşayan varmı yani 1 arka bacağı ampute edilen birileri varmı nrler yaşadılar bu evrede anlatırmısınız?
Özellikle ameliyat sonrası yapmam gereken ve yapmamam gereken şeyler nedir?
Kedim bana küsermi?

12 CEVAP

qazi28

Öncelikle geçmiş olsun .Alınma ama bu canlar oyuncak değil. Problem yaşanmadan önce önlem alacağız ki bir anlamı olsun .Para isteme konusunda ise eğer kediyi sahiplendikten sonra durumun kötüleşti ve karşılama sıkıntı oluştuysa bir nebze anlarım ancak en baştan itibaren bu canların oluşabilecek ihtiyaçlarını karşılayamamak ve ondan sonra para beklemek biraz anlamsız geliyor. Yanı önlem almadınız ve kedi sakatlandı, diyelim ki kimse yardımcı olmadı ve tedavi ettiremediniz doğru bir şekilde . Yazik değil mi ? Ya da kıyamadınız ve cebimizden tedavi ettirdiniz ve sizde zor durumda kaldınız...Tekrardan geçmiş olsun umarım kedicik en kısa sürede toparlar ve sizde 4. Kattan düşme tehlikesi olan bir kedi konusunda daha dikkatli olursunuz .

LadyAndCat

Ayrıca tüm balkon ve açtığınız pencerelerinize basit bir file alıp çivilerle sağlamca tutturmak zor DEĞİL hem de hiç DEĞİL. Böylece kedinizin bir daha aşağıya düşme durumuyla karşılaşmazsınız...
Kediniz size küsmez , kediniz sizi her şeye rağmen sever. Bense bir hayvansever olarak size kızarım kedinizi nasıl bu hâle getirdiniz diye?! Açıkçası para istemeniz de ayrı bir olay zaten...

Siyammm

Sezon açıldı :D
Geçmiş olsun sineklik yoksa bile kedinin olduğu odada cam açmamalısınız her şey camın önünden geçen bı kuşa bakar. Odaları sırayla havalandırın bundan sonra.

Anonymus552223

Umarım tek soru kedinin size kusmesi olur. Kedi kisir miydi? Ve balkonda tel var miydi. Suanki ameliyat parasinin yarisiyla yapilirdi bunlarin hepsi ama olan olmuş.... burada o kadaar cok goruyoruz ki balkondan düşen atlayan kaçan... cok yazık

Anonymus552223

Kırık ayak neden kesilecek onu anlamadım bi de

Anonymus552223

Bugun de konulari açip açip bizi üzüp gidiyorlar, bari sonucu söyleyin

bademthecatt

Gerçekten öyle sonuçları söyleyin bari üzülüyoruz merak ediyoruz

Kontesiim

Keşke en başta önleminizi alsaydınız yaz gelince bu tip sorunlar baş gösteriyo bu çok üzücü...Umarım iyileşir sonucu bizlerlede paylaşirsaniz seviniriz.

mishathecat

Petmarin Mersin'de bir veteriner kliniği değil mi? Mersinhayvansahiplendirme gibi sayfalardan paylaşım yaparak destek isteyebilirsiniz belki gönüllü birileri çıkar. Ama keşke cama balkona file gibi bir önlem alsaydınız parasını da geçelim o canın bu duruma gelmesine sebep olmazdı. Lütfen iyileştikten sonra evi ona uygun hale getirin yine düşerse bu sefer yaşayamaz.

LadyAndCat

Dr.Pol var NatGeo’da ve çok iyi bir veteriner kendisi, 50 yıllık iş deneyimi ve hayvanlara karşı sonsuz sevgisi var. İş yerindeki tüm o hayvan ve insanların içinde 3 ayaklı bir kedisi var kedi gayet sağlıklı ve mutlu:)

Çok üzüldüm. Allah hem onun hem senin yardımcın olsun. Çok üzülüyorum hasta kedilere. Yazarken bile gözümden yaş geliyor :'(

Eskalkan5

Merhanalar sağolsunlar mersin hayvansahiplendirme gibi sayfalarda paylaşıldı siparişe hazır balkon filem vardı ve balkonumu gece 2.30 da açıp havalandırdım o uyuyordu gece oldu bu olay bu arada ???? ameliyat oldu çıktı şimdilik durumu iyi