Kedimden Sarı Sıvı Geliyor!

Arkadaşlar annesiz yavru kedim var 2 adet. Birinin çişini yaptırınca sarı bir sıvı geliyor. Lütfen veterinersiz çözüm varsa söyleyin. Çok üzüldüm ????

3 CEVAP

Resimi burada hizliresim.com/HFZ2W3

LadyAndCat

Sakin çiş olmasın o ? Değilse iltihaptır. Afedersiniz de kediler veya insanlar kocakarı ilaçlarıyla iyileşmiyorlar bu yüzden veteriner hekim gerekiyor size. Duymaktan memnun olmasanız da...

Çiş olup olmadığını nasıl anlayacağım? Ayrıca veteriner istemememin sebebi üzülüyorum bu durumlara. Tabiki götüreceğim ama işte anladınız.