Kristal Kumlar Hakkında

Merhaba Kristal kum kullananlar var mı? Onu nasıl temizliyorsunuz ?? merak ettim kullanmak istiyorum ama bilgisizim. Kendi kullandığım kumu temizlemek için delikleri olan kürekle kumu eleyip temizliyordum siz nasıl yapıyorsunuz??

4 CEVAP

ZehraBulutt

Kristal kumlar kedilerin sağlığı için zararlı. Bentonit ya da pelet kullanın.

ZehraBulutt

Kristal kumda çişi temizleyemiyorsunuz sadece kakaları alıyorsunuz.

LadyAndCat

Kristal ve Silica kum aynı şey ve ikisi de resmen zehir lütfen evinize sokmayın. Normal ince taneli bir kedi kumu alın ve her gün temizleyin...

suleren

Merhaba, kristal kum pek güvenli ve sağlıklı değil diyorlar. Kediler çok meraklılar, o kristalleri yeme gibi bir ihtimal de olabiliyor. Bildiğim kadarıyla çok tercih eden de yok. Tabii kullananların da düşüncelerini öğrenmek gerek.