Kedim 3. Kattan Düştü

melikegumus

Merhaba arkadaşlar. Robin dün 3. kattan alttaki dükkanın beton zeminine düştü.Saatlerce aradıktan sonra yan bahçede bulduk. Sol ön patisini basamıyordu ve ağzında biraz kan vardı. Bu sabah veterinere götürebildik. İç kanama olasılığına karşı iğne yaptı. Pazartesi günü röntgenleri çekilecek. Çok huysuz olduğu için anestezi vermeden röntgen çekilemiyor maalesef. Herhengi ciddi bir iç kanama durumunda ise kaybedebilirmişiz. Daha önce başına böyle bir şey gelen varsa destek olabilir mi? Şu an Robin için yapabileceğim bir şey var mı?

5 CEVAP

Badems

Gecmis olsun. İc kanama riskinde ilk 48 saat onemli diye biliyorum, o sure icinde bir sey olmazsa tehlikeyi atlatmis oluyor. Onun icin su an yapabileceginiz en iyi sey pencerelerinize saglam sineklik taktirmak. Umarim iyilesir bir an once

kediasktirr

yaa inşallahh ıyıleşirr

DumanBey

Çok geçmiş olsun kedilerde ic kanama çok onemli insallah atlatır

patkam

Çok geçmiş olsun

melikegumus

Herkese çok teşekkür ederiz.. İç kanama riskini atlattık, röntgenlerimizde kırık yok kemikleri gayet sağlıklı çıktı. Hafif topallaması hala mevcut ama koşmaya, oyunlar oynamaya başladık.. Her geçen gün iyiye gidiyor.