Sokak Kedileri İçin Hangi Mamayı Tavsiye Edersiniz?

şuan Reflex Multicolor Tavuklu Renkli Kedi Mamasını aldım kedilerde çok sevdi afiyetle yiyorlar. 15 kg almak istiyorum ama içeriği nasıl, tavsiye eder misiniz? Birde başka mama varsa önerirseniz sevinirim.

19 CEVAP

qazi28

Gönül ister ki sokak kedilerine de en kaliteli ,en pahalı mamaları verebilirim ancak bu bütçe meselesi tabi ki .Bende reflex kullanıyorum sokakta ki dostlarımız için. Sayıları aşırı fazla olduğundan çabucak tükeniyor mamalar :) Bence bu seçim uygun olacaktır. Sokakta ac kalma ihtimallerinden binlerce kat güzel olacaktır :)

LadyAndCat

Bütçenizin yettiği her hangi bir mama olabilir maksat sokaktakilerin aç kalmamaları zaten gidecek bir doktorları , sucak bir evleri , yatakları ve onları öpüp şımartan seven kimseleri yok...
Bari tok olsunlar :)

Zeke

Ben de reflex alıyordum ama buradaki arkadaşların önerileri ile vazgeçtim.
Onun yerine *********'dan micho veya bonacibo alabilirsiniz.
Fiyatları reflexten uygun ve içerik okumayı bilen arkadaşlar o fiyata göre iyi olduğunu belirttiler.
Ben tavsiye üzerine micho aldım, bonacibo numune talep ettim sağolsunlar baya yollamışlar.
Sonuç micho'yu gayet severek tüketiyorlar.
Ama bonacibo bi tık daha fazla sevildi sanırım.

Anonymus552223

Reflexin 15 kilosu 200u gecik ucrette. Micho 15 kilo 140 galiba. O arta kalan 60 70 liraya *********dan yaş mama alıp arada ziyafet yapabilirsiniz.

Anonymus552223

Evet enjoy reflexten ucuz, ikisi de lider pet, proline, trendline king de ayni sekilde ve icini okudugunda hepsinde ayni şey yaziyo şaka gibi

değerli cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Micho ve bonacibo ikisinden de 1,5 kg sipariş edicem hangisini daha çok severlerse ona göre 15 kg alıcam.

kitilla

Evet liderin içerik hep aynı.Hangisi tutarsa.******** çıkarmuşlar ********* gibi.Ben yinede ********* galiba

Firuzesu

Merhabalar bende sokeler için reflex kullanıyordum ama kızan zamanında çok enerjik oluyorlar ve erkek kedi dişi kedilere zarar verebiliyorlar tabi bu bizim buradaki kediler için geçerli ben kendi kedimdede bu mamayı veriyorum benimkide soke ve erkek bi yan etkisini görmüyorum

Carathras

Micho ve Mito paketlerine burun kıvıracaklarını sanmam. Sokaktaki canlar için Luis olabilir birde Econature görmüştüm fiyat olarak avantajlı en azından Reflex'ten farkları yok ve daha uygun daha çok çocuğun karnı doyar sokakta ...

Linsenpai

Micho kullanıyorum sokaktaki canlar için, çok seviyorlar ^^

bademthecatt

Enjoy olabilir hem uygun hem seviyorlar reflexten uygun sanırım

Anonymus552223

Icerik olarak bakilirsa micho daha iyi gibi duruyor. Ama reflex de alirsaniz renksizini alın. Neden renkli yaparlar anlamam ekstra boya kimyasal

fredda

benim *********'dan siparisimde 1 kg ucretsiz luis mama gondermislerdi. yorumlarda herkes sokak kedilerinin bayilarak yedigini yazmisti ama benimkiler pek begenmedi acikcasi.

Bonacibo alabilirsiniz yada mito mix seviyorlar

minky

Luisin içerik pek iyi değil zaten.Ben *********ile dönüşümlü MyStic kullanmaya karar verdim.6 aydır *********yşayız ve mutluyuz