Kedi Tüy Dökmesine Karşı İlaç

Merhaba bu ilacı kullanan oldu mu? Tüy dökümünü azaltıyor. Veyahut tüy dökümüne karşı Macun tablet taurin takviyesi gibi yöntemlere başvuranlarınız var mı? Varsa VETERİNER tavsiyesiyle aldığınız ürünleri paylaşır mısınız?

3 CEVAP

Suraemir

Ya normalde döküyorlar bence sağlıksız ve taramasız olursa çok döküyorlar ben hergün tarıyorum şimdi çok az döküyor üzerime aldığımda falan

Alaracatlover

Ben kullanıyorum :) gözle görülür seviyede azalıyor ve arada tararsanız kesinlikle yok gibi:)

bademthecatt

Hekime danışmadan kullanmayın