Kedimin Irkı Nedir

Efeemlek

Anket

Sokak mı
(6 oy)
Cins mi
(6 oy)
Toplam (12 oy)

Kedimin ırkını söyler misiniz

13 CEVAP

Alaracatlover

Kırma bir minnoş ama sokak lafını sevmiyorum!! LÜTFEN bu lafı kullanmayınız

Berrumeke

Yine kedisinin cinsini merak eden birirsi yine ona gelen linçler. Kedisinin cinsini merak etmiş ne var bunda. Bu onu sevmediği anlamına gelmez takılmayın böyle ufak tefek şeylere. Bizi ilgilendirmeyen şeyleri bile merak eden bir milletiz sonuç olarak. Kedisinin cinsini merak etmesi gayet doğal

LadyAndCat

Efe Bey,
Kediniz sizin tabirinizle “cins” olsa nolur olmasa nolur ???
Aradaki fark ne söyler misiniz???
Cins ise onu sevecek , cins değilse onu sevmeyecek misiniz???
Sağlıklı ve güzel bir hayvan daha ne istiyorsunuz???

suleren

Russian blue veya kırması gibi duruyor ama bilemiyorum tam olarak.

LadyAndCat

Her kedide sağlık sorunu olabilir bunda ne var? Biz de hastalanıyoruz di mi?? Kediniz çok hasta bir hayvan olsaydı daha bebekken ölürdü buna emin olabilirsiniz...
Bugüne kadar yaşayıp gelmişse yeterince sağlıklı ve dayanıklıdır. Sizin göreviniz ona ihtiyacı olan aşılarını yaptırmak , parazit tedavilerini aksatmamak, düzenli olarak doktor amcalarına / teyzelerine gitmesini sağlamak , ona bolca sevgi vermek , bir bebek gibi bakıp korumak kollamak...
Sevgi emek ister...

psabrk

Ben sokak kedisi demeyin dediğimde linçlemişlerdi beni ahaksjsks
Ve artı olarak Berrumeke kimse onu linçlemiyor anketi düpe düz saçma.
Sokak mı ?
Cins mi ?

Kedileri sokak kedisi diye ayırmak saçma, sokaktada hani dediğiniz sizin tabirinizle olan cins kedilerde bulunmakta.
Ozaman onlarada direk sokak kedisi diyelim.

Efeemlek

Teşekkürler ama neyin kırması ben bu işlerde yeniyim ama

Efeemlek

Cins olup olmamak la ilgili degil bazı kedi cinsleri de göz sulanması yada başka hastalıklar oluyormuş önlem almak için sormuştum

LadyAndCat

Cins mi değil mi ? Diye sormak karşısındaki canlıyı sevmemekten kaynaklı...
Seven sever. Cins DEĞİL diyelim kedisi şimdi “Aaa bu kedi CİNS değilmiş” diye sokağa bırakırsa ve kediye bakmazsa “Ama kedisinin cinsini bilmek istemesi normal” diyen arkadaşların bu olanlardan haberleri olmayacak tabii...
İnsanlara sebepsizce fazladan anlayış gösterip burdan cevap verince sonra bu kimseler kedi ticareti yapan , hayvanlara işkence eden insanlar çıkıyorlar hatırlatayım istedim...
En ufak bir şeyde “Ayh lütfen linçlemeyin. Kendisi çözüm aramaya gelmiş” gibi masum cümleler karşımızda gizlenen şeytanları melek yapmıyor. Bazen üslubum SERT EVET HAKLISINIZ.
Koyun postundaki kurtların yalanlarını yemememden kaynaklıdır...

Anonymus552223

Anatolian grey shorthair with 4 legs and long tail gibi de uzatabiliriz

Anonymus552223

https://patilidostum.com/sokak-kedilerinin-turleri-nedir/
Bence karışik irk sizinki, sokak kedileri de anadolu kedisi mi ne cins olarak, bizimkinin nufus cuzdaninda oyle yaziyordu. Yani illaki havalı bir isim istiyorsak anadolian shorthair tuxedo tarzi seyler diyebilirsiniz

Esma12345678

bence kedisinin cinsini öğrenmeyi istemesi çok doğal bence kedinizin cinsi russiyan bulue yada tekir en iyi öğrenmek için google ye kedi cinsi yazın ve fotoraflardan bulun

Berrumeke

Psabrk ben sizi kastederk söylememiştim aslına bakarsanız. Ancak dediğim gibi böyle küçük ayrıntılara takılmaya gerek yok sokak kedisi derken kendini yanlış ifade etmiş o kadar. Biz anladık sonuç olarak ne demeye çalıştığını.