Tuvalet

cuneytsahin

Herkese merhaba.Kedim 1 yaşında ve tuvalete girdiğinde son zamanlarda kakasının üstünü kapatmıyor,yapıyor ve çıkıyor.Önceden bu tarz davranışı yoktu ama bu aralar arada bir böyle yapıyor.Sebebi ne olabilir acaba ?

8 CEVAP

cuneytsahin

Hiçbir şey

LadyAndCat

Son dönemde ne değişti diye sormam daha doğru olur sanırım?!

LadyAndCat

Kısır mı? Sağlık sorunu olabilir mi?

blue_hpood

kısır değilse koku kalsın diye yapıyor olabilir. gerçi o idrarını yaptığında diye biliyorum ama emin olmak için bakabilirsiniz

cuneytsahin

Yok hayır kedim kısır ve bir kedim daha var o da kısır.İkisi de erkek ve kıskandığı için vs yapıyor olabilir mi acaba.Çünkü bir sağlık sorunu yok.

Kerevit

Kumu değişti mi

cuneytsahin

Hayır sahiplendiğimiz günden beri aynı kum.

Zeke

Size tepki olarak yapıyor o zaman.
Biraz daha üzerine düşün bu aralar derim